התחברות
הרשמה1974
סגור
https://www.bizly.co.il/media/com_jbusinessdirectory/pictures/companies/41/cropped-1598852184.jpeg

בנק הפועלים אושר ונבדק

50 רוטשילד, תל אביב 6688314, מרכז, ישראל

פרטי עסק

בנק הפועלים הוא בנק מסחרי בישראל השני בגודלו בישראל

בנק הפועלים בע"מ נוסד בשנת 1921 על ידי המוסדות המרכזיים של היישוב באותה עת - ההסתדרות הציונית וההסתדרות הכללית של העובדים העבריים בישראל.

בשנות קיומו, פיתח הבנק רשת סניפים ופעילות בנקאית מסחרית ענפה בכל תחומי הבנקאות, והוא מספק מגוון רחב של שירותים בנקאיים ופיננסיים ללקוחותיו. נוסף על פעילותה בארץ, לקבוצה גם פעילות בחו"ל, וכן קשרים עם בנקים ברחבי העולם.

פעילות קבוצת הבנק בארץ

קבוצת הבנק פועלת בישראל במכלול תחומי הבנקאות השונים ובפעילות משיקה בשוק ההון, באמצעות שלוש חטיבות מרכזיות: החטיבה העסקית, החטיבה הקמעונאית וחטיבת שווקים פיננסיים ובנקאות בינלאומית.

החטיבה העסקית

החטיבה משרתת את מרבית הלקוחות העסקיים, כאשר בתחום החברות הגדולות (Corporate) פועלת החטיבה באמצעות סקטורים בעלי התמחות ענפית. בתחום החברות הבינוניות (Middle Market) פועלת החטיבה באמצעות מרכזי עסקים הפרוסים ברחבי המדינה ובאמצעות מרכזי שירות, המעניקים ללקוחות החטיבה שירותים תפעוליים.

החטיבה הקמעונאית

החטיבה משרתת את הלקוחות הפרטיים והעסקיים הבינוניים והקטנים של בנק הפועלים באמצעות מאות סניפים ומכשירים לשירות עצמי ברחבי הארץ, מוקד טלפוני, ערוצי דיגיטל ומענה ברשתות החברתיות.
לקוחות החטיבה נהנים משירותים במגוון תחומים, כגון ניהול החשבון השוטף, אשראי, חסכונות, מטבע חוץ, פעילות בשוק ההון, וייעוץ וליווי מקצועי ללקוחות בעלי צרכים פיננסיים מורכבים באמצעות כלים מתקדמים.
כחלק מתפיסת השירות והאחריות החברתית אותה מנהיג הבנק, הונגשו כלל שירותי הבנק לאנשים עם מוגבלות, תוך קידום נושא הנגישות בפיתוח מוצרים חדשים ובמציאת פתרונות ייחודיים ללקוחות.

חטיבת שווקים פיננסיים ובנקאות בינלאומית

החטיבה מרכזת את פעילות קבוצת הבנק במרבית תחומי שוק ההון בארץ ובחו"ל. פעילות זו כוללת, בין היתר, מתן שירותי ביצוע פעולות מסחר בניירות-ערך (ברוקראג''), שמירת ניירות-ערך, שירותי מסחר במטבעות ובנגזרים, מחקר וייעוץ, שירותים למנהלי נכסים פיננסיים, ניהול תיקי השקעות, בנקאות להשקעות, עסקי חיתום וניהול הנפקות.
הפעילות הבינלאומית של קבוצת הבנק כוללת את סניף ניו יורק ונציגויות הפועלים שוויץ, בנק פוזיטיף תורכיה, וכן קיום קשרים עם בנקים ברחבי העולם.
עיקר הפעילות העסקית הבינלאומית של הבנק מבוצעת באמצעות סניף ניו יורק, המתמקד במתן שירותים בנקאיים מקיפים הן לחברות ישראליות הפועלות בארצות-הברית והן לחברות ולקוחות מקומיים, הכוללים: אשראי, סחר-חוץ, פיקדונות ושירותי חדר עסקות. סניף ניו-יורק מאפשר ללקוחותיו גם ביטוח פיקדונות על-ידי ה-FDIC. בנוסף הסניף נותן אשראי בדרך של רכישת השתתפויות. 

פעילות קבוצת הבנק בארץ מתבצעת גם באמצעות חברות בת בתחומים שונים, שעיקרן:

  • פעילים - חברה לניהול השקעות בע"מ, מנהלת תיקי השקעות לגופים מוסדיים וליחידים.

  • פועלים שוקי הון - בנק ההשקעות פועלים שוקי הון פועל בשוק הישראלי משנת 1990. יחד עם השותפים האסטרטגיים, בנק ההשקעות האמריקאי וויליאם בלייר, מציעה פועלים שוקי הון מגוון רחב של שירותי בנקאות גלובליים להשקעות, הכוללים הנפקות ציבוריות בארץ ובעולם, מיזוגים ורכישות בארץ ובחו"ל, הנפקות פרטיות, פעילות מחקר, ארגון מבני מחודש לעסקים ופתרונות מימון.


פועלים היי-טק מציע מגוון רחב של מוצרים בנקאיים וכלים ייעודיים :

559bbf2a5b7f97.55142538 logo poalim and hitech Finalבנקאי אישי בנקאי אישי
בנקאי ההיי-טק האישי שלך הוא מומחה שעבר הכשרה יעודית, והוא נגיש בנייד, במייל, במסרונים וכמובן בפגישה בסניף ההיי-טק או אצלך במשרד. כתובת אחת חכמה וזמינה לכל הצרכים הבנקאיים שלך ולאורך חיי החברה

פקדונות בהתאמה אישית פקדונות בהתאמה אישית
פקדונות קלאסיים או פתרונות המותאמים במיוחד לצורכי הנזילות של החברה שלך (Tailor Made), בליווי והדרכת יועץ השקעות

הטבות ייחודיות הטבות ייחודיות
הצעת ערך התפורה במיוחד לצרכים שלך – הצעה הבאה לקראתך מתוך הבנת הפוטנציאל העתידי של החברה

שירותי בנקאות בין-לאומיים שירותי בנקאות בין-לאומיים
בשלוחת בנק הפועלים בניו-יורק, בנקאי פועלים היי-טק יספקו לך מגוון שירותי בנקאות מקומיים, כשפתיחת החשבון נעשית ישירות מישראל בסיוע בנקאי היי-טק מקומי

חדר עסקאות חדר עסקאות
קישור ישיר לחדר העסקאות וטיפול בכל צורכי המט"ח שלך: המרות מטבע, חשיפת שער מטבע וכו'

בנקאות ישירה בנקאות ישירה
התנהלות קלה ומהירה, באמצעות אתר אינטרנט עסקי ואפליקציה, הכוללים כלים בנקאיים ויישומים עסקיים חדשניים

מימון שוטף מימון שוטף
שירותי מימון חייבים לחברות היי-טק. תהליך מהיר שנעשה מול מומחי אשראי בהיי-טק, תחת מדיניות אשראי המותאמת לצרכים של חברות היי-טק


לצד מוצרים בנקאיים וכלים מגוונים, פועלים היי-טק מעניק גם שירותי ערך מוסף :

 

prod m5 copy copy
 
נטוורקינג
לפועלים היי-טק רשת ענפה של קשרים ושיתופי פעולה עם הגופים המובילים באקו-סיסטם: משקיעים, קרנות הון סיכון, אקסלרטורים, חממות, עורכי דין ורואי חשבון.
פועלים היי-טק ממנף קשרים אלו ומסייע ביצירת חיבורים מוצלחים בין יזמים למשקיעים ונותני שירותים
 
prod m3 0
מוצרי מימון יחודיים 
מוצרים פיננסיים התפורים לצרכים הייחודיים של יזמים בכל שלבי המיזם, כגון הלוואות גישור למענקי רשות החדשנות, גישור בין שלב ה-Term-Sheet ל-Closing ממשקיעים וקרנות, ועוד
סוג:
בנקאות כספים וכלכלה, גיוסי הון
שנת הקמת:
1921
עובדים:
9200
מילות מפתח:
מיקומי עסקים:
50 רוטשילד, תל אביב 6688314, מרכז, ישראל

 בנק הפועלים בע"מ סניף ירושלים, ראשי (סניף 690) - 16 המלך ג'ורג', ירושלים 9422915, ירושלים והסביבה, ישראל     02-6207676
 בנק הפועלים בע"מ סניף חיפה ראשי (סניף 700) - 18 הנביאים, חיפה 3350121, חיפה והסביבה, ישראל     04-8612050
 בנק הפועלים בע"מ סניף באר שבע (סניף 631) - 40 העצמאות, באר שבע 8420761, דרום, ישראל     08-6292389
 בנק הפועלים בע"מ סניף אילת (סניף 644) - 3 חטיבת הנגב, אילת 8423542, דרום, ישראל     08-6361202
 בנק הפועלים בע"מ סניף אחוזה (סניף 704) - 15 חורב, חיפה 8445697, חיפה והסביבה, ישראל     04-8305081

משבר הקורונה: איזה כלים להתמודדות עומדים לרשות העסק שלכם?

אי הוודאות הכלכלית שהביאה איתה המגפה העולמית, משפיעה על עסקים קטנים ובינוניים רבים.

זאת הייתה אמורה להיות אחת התקופות הכי עמוסות בשנה של חברת התיירות ״שין טורס״. העובדים התכוננו למבול הטלפונים של הזמנות חופשות האביב – ואז השמיים נסגרו. ההתפשטות העולמית המהירה של נגיף הקורונה הביאה בשלב ראשון לביטולים המוניים של חופשות, והמכה הסופית הגיעה עם ביטול הטיסות לישראל וממנה. ״כבר בימים הראשונים, כשעוד נראה היה שהמשבר יהיה קטן יותר, נאלצתי לפטר שני עובדים ואת היתר הורדתי לחצי משרה״, מסביר אסף פלד, בעלי החברה. "היום אנחנו כבר עובדים במינימום תפוקה, ועסוקים בעיקר בשיחות ביטול. כל חופשות הקיץ שהוזמנו דרכנו כבר בוטלו, ובגלל חוסר הוודאות יש אפס הזמנות עתידיות. המשמעות לעסק כמו שלי היא שהחמצן שמחזיק אותנו הולך ואוזל״. 

בעוד לעסקים גדולים יש את היכולת להישאר עם הראש מעל המים לזמן מה גם בתקופות לא רווחיות, עסקים קטנים ובינוניים כמו החברה של פלד, שהיקף הרווחים שלהם קטן יחסית – עלולים להיפגע קשות כתוצאה מאירועים בלתי צפויים. כאן נכנס לתמונה הצורך באסטרטגיה חכמה שתאפשר לשמר את העסק לאורך זמן עד שהמשבר יחלוף.
"אנחנו בהחלט מבחינים בסימנים מוקדמים של האטה כלכלית", מסביר יואב גנץ, מנהל תחום עסקים בחטיבה הקמעונאית בבנק הפועלים. "במעגל הראשון של הנפגעים נמצאים תחומים כמו התיירות, אבל ישנם ענפים רבים נוספים שנפגעים באופן עקיף. אחרי חברות התיירות ובתי המלון, מושפעים גם היבואנים, ענף המסעדנות, ענף האירועים וכו'. מדובר באירוע שיוצר תגובת שרשרת במשק הישראלי".

ההבדל בין משבר הקורונה למשברים אחרים הוא ההשפעה על הביקוש וההיצע. גנץ טוען שהסיבה לכך היא אי הוודאות לגבי משך המשבר. ״ציבור הלקוחות נמנע כרגע מפעילות כלכלית משמעותית״, הוא מסביר, ״מהצד השני עסקים קטנים רבים מתקשים עם מלאי ואספקה. יש עובדים שנמצאים בבידוד וזה מכביד עוד יותר על הניסיון לענות על הביקושים״.


בואו נעבור את זה יחד

למרות הקשיים והאתגרים הרבים שמביא איתו משבר הקורונה, יש גם נקודות אור שחשוב להכיר. ״המשק הישראלי נמצא ביתרון על פני מדינות אחרות״, אומר גנץ. ״אנחנו נכנסים למשבר הזה עם נתונים טובים כמו אבטלה נמוכה, יחס חוב-תוצר נמוך ומערכת בנקאות יציבה. בנוסף, אנחנו משק שמורגל לפעול בתוך אי ודאות מהיותנו מדינה קטנה במזרח התיכון. ההיכרות שלנו עם המצבים האלה והיכולת לצמוח ולהתפתח גם בתוכם היא עניין חשוב״.
המפתח להתמודדות של בעלי עסקים קטנים ובינוניים עם המציאות החדשה היא להיעזר באחרים. גנץ מתאר פניות יזומות שנעשות בימים האחרונים מצד הבנק אל לקוחות שנמצאים בסיכון להיפגע מהמשבר. המטרה היא להבין את היקף הפגיעה ואת צרכי העסק, ולבנות יחד עם הבעלים תוכנית פעולה להמשיך הדרך.


אז מהו סדר הפעולות שבו כדאי לנקוט כבר עכשיו?

גנץ: "בראש ובראשונה כדאי לבצע הערכה ולבחון את כל התרחישים האפשריים שיכולים לקרות בעתיד הקרוב והרחוק״. למשל, אפשר להסתכל על מדינות אחרות בעולם שנמצאות עמוק יותר במשבר, כמו ארה״ב ואיטליה, ולהיערך למצב מורכב שכולל בידוד המוני, ביטול לימודים, קשיי אספקה וכו׳. אחרי שמיפינו את התרחישים, מתחילים לתכנן תגובות ובוחנים את המקורות הנזילים של העסק. כדאי לבחון האם קיים כסף מזומן שמספיק לכיסוי ההוצאות הקבועות חודשיים-שלושה קדימה, האם ניתן למכור מלאי קיים או להגדיל את מסגרת האשראי מול הבנק״.
השלב השלישי הוא צמצום של הוצאות לא הכרחיות והימנעות מהשקעות ארוכות טווח. כדאי גם לייצר תכנית צמצום והתייעלות, ככל שכזו אפשרית. דוגמאות לצעדי התייעלות הם מעבר לייצור עצמי, הוצאת עובדים לחופשה יזומה או העברה של חלק מהעובדים לחצי משרה. "נוסף על כל אלה, בעל העסק צריך לשדר מנהיגות", קובע גנץ, "הוא צריך להשרות יציבות, למרות המשבר – גם מול העובדים וגם מול הלקוחות. מה שאנחנו לומדים מהמשבר הזה הוא שאפשר לתכנן בלי סוף ולהקצות תקציבים, אבל בסוף יש אירועים שקשה לחזות אותם, ולכן חשוב בעיקר להיות ערים לשינויים ולהתפתחויות, ולהגיב בזמן ומהר".

אחד הפתרונות שמציע הבנק בימים אלה לעסקים שמתקשים בתקופה הזו הוא הלוואה של עד 400,000 שקלים בתנאים מועדפים, כולל ריבית ייחודית של החל מפריים +1.5%, אפשרות דחיית החזר של עד שישה חודשים ופריסה נוחה של עד 24 תשלומים. "המטרה שלנו היא שהעסקים האלה ימשיכו לתפקד גם בתקופה קשה", מסכם גנץ.


חשוב לדעת

  • האמור הינו מידע כללי בלבד ואינו מהווה ייעוץ או המלצה או הצעה למתן אשראי. תוכניות עסקיות יש לבצע בהתאמה לעסק הספציפי על פי צרכיו ונתוניו.

  • קבלת ההלוואה בכפוף לתנאי הבנק ושיקול דעתו ביחס לנתונים האישיים של הלקוח ו/או העסק .

  • אי עמידה בפירעון הלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

  •  שיעור הריבית יקבע בהתאם לפעילות הלקוח בבנק. נכון ליום 15/3/20 פריים + 1.5% היא ריבית  בשיעור של 3.25% לשנה (המהווה ריבית מתואמת בשיעור של 3.298% לשנה).  

סרטונים

מיקום במפה

מפה והכוונה

סקירות עסקיות

הוסף ביקורת

אין ביקורות כרגע

company map
50 רוטשילד, תל אביב 6688314, מרכז, ישראל

רשתות חברתיות

שעות פתיחה
יום שני :
09:00 - 13:00
16:00 - 17:30
יום שלישי :
09:00 - 14:30
יום רביעי :
09:00 - 13:00
16:00 - 17:30
יום חמישי :
09:00 - 14:30
יום שישי :
סגור
יום שבת :
סגור
יום ראשון :
09:00 - 14:30
נתוני ימי הפתיחה ושעות הפעילות מתייחס לסניף ראשי תל אביב (סניף 170)

המידע המובא באתר זה מביא מקצועיות ואמינות ברמה הגבוהה ביותר. עם זאת, המידע מובא בצורה כללית , לכן השימוש בחומרים המופיעים באתר הם באחריות הקורא בלבד.
אין בעלי האתר או הכותבים בו אחראים על כל נזק או עוגמת נפש העלולים להיגרם כתוצאה מהשימוש בחומרים, ההמלצות ושירותים אחרים המובאים באתר.
כל המחירים המוצגים באתר בכל חבילות ההתקשרות השונות הינם בכפוף לתקנון נטרון ישראל בע"מ וניתנים לשינוי מעת לעת | ט.ל.ח - הצהרת נגישות


כל הזכויות שמורות לנטרון ישראל בע"מ © 2022 | מפעילת ביזלי - מרכז העסקים והיזמות של ישראל

.

 

Please publish modules in offcanvas position.