התחברות
הרשמה1475
סגור
https://www.bizly.co.il/media/com_jbusinessdirectory/pictures/companies/35/cropped-1599376634.jpeg

פרטי עסק

פיתוח והקמת אתרי אינטרנט ואפליקציות, ייעוץ וליווי, ניהול, קידום והובלת פרויקטים עתירי ידע

manנטרון ישראל בע"מ הוקמה בשלהי 2002 ע"י צוות מקצועי ונמרץ, בעל ניסיון רב בתחומי פתרונות המחשוב למגזר הפרטי והעסקי כאחד. נטרון ישראל בע"מ מלווה חברות ועסקים רבים וכן מגזרים פרטיים שונים בחשיפת מוצריהם, הוזלת תקורותיהם והגדלת פלחי השוק הפוטנציאלי שלהם ברשת האינטרנט המקומית והעולמית, לאורך השנים בנתה לעצמה נטרון ישראל בע"מ שם ומוניטין רב בכל הקשור להקמה, מיתוג ובניית מועדוני צרכנות באינטרנט בארץ ובעולם במגוון רב של תחומים.

לאורך יותר מ-15 שנה, צברה נטרון ישראל בע"מ ניסיון רב במגוון רחב של פרויקטים לזירות מסחר לעסקים וארגונים, פיתוח מערכות ניהול תוכן (CMS), פיתוח מודולים מערכות לפי דרישה וכן פיתוח מערכות "על המדף" לשיתופי פעולה עם חברות בארץ ובעולם .

אנו בנטרון ישראל בע"מ דואגים לשמור על קשר עסקי, שיתופי פעולה מחקריים ופיתוח טכנולוגיות אינטרנט עם מספר רב של חברות פיתוח וטכנולוגיות אינטרנט בארץ ובעולם וזאת על מנת שלקוחותינו יקבלו את המענה הטוב ביותר שקיים לצרכיהם.
הצוותים האורגנים והשותפים של נטרון ישראל בע"מ מורכבים ממגוון רב של מקצועות האינטרנט, עיצוב וגרפיקה, מיתוג,קידום ושיווק דיגיטלי, קידום במנועי החיפוש (SEO), טכנולוגיות אחסון ותחזוקת אתרים ואדמיניסטרציה .
אנו דואגים תמיד לשמור להיות בחזית הטכנולוגיה ולכן הצוותים של נטרון ישראל בע"מ נשלחים מעת לעת לקורסים וסדנאות במגוון רחב של תחומים וכן מציגים ומוצגים בכנסים ותערוכות בארץ ובעולם .

 

נטרון ישראל בע"מ פעילה ופועלת במגוון תחומים כגון :
אתרי אינטרנט | פיתוח תוכנה ומודולים | עיצוב וגרפיקה | אתרים מותאמים ורספונסיבים | וקידום אתרים SEO | פיתוח ועיצוב אפליקציות לאנדרואיד ואייפון

בניה והקמת אתרי אינטרנט
אנו בנטרון ישראל בע"מ מתמחים בעיצוב, הקמה ובניית אתרי אינטרנט, לפי צרכי הלקוח או לפי דרישות השוק וכמו כן באחסון האתר, תחזוקה שוטפת ורישום הדומיין. כל זאת נעשה ע"י ליווי צמוד של צוות נטרון ישראל בע"מ ללקוח החל משלב איסוף האינפורמציה, הגדרת פלח השוק הרלוונטי ועד להשקתו של האתר לרשת האינטרנט העולמית וחשיפתו לשוק הרלוונטי.

טכנולוגית בנית האתר אינה נחשפת לצופה אך ללא ספק זהו אחד השלבים העיקריים בתהליך המורכב של בנית האתר , לכן אנו בנטרון ישראל בע"מ לא חוסכים באף אמצעי ובתוכנות היכולות לממש ולאשש את ציפיות בעל העסק / חברה , אנו שמים דגש עיקרי על התאמת האתר לפלח השוק המתאים שאליו מכוון מרב הפוטנציאל העסקי והאנושי.

אנו בנטרון נקים לך אתר תדמיתי, עיסקי, זירת מסחר, ניהול תוכן ועוד..


פיתוח תוכנה ומודולים (בהתאמה אישית)
אנו בנטרון ישראל בע"מ עמלים ושוקדים כל הזמן להיות בקיאים ומעודכנים בחזית עולם הטכנולוגית ברשת האינטרנט העולמית. כחלק מהמקצוענות והמקצועיות שנרכשה לאורך יותר מ15 שנה בנטרון ישראל בע"מ, אנו בונים ומפתחים עבור לקוחותינו מודולים ותוכנות לפי דרישה.

תהליך של בניית תוכנה או מודול בהתאמה אישית דורשת לא מעט שלבים ולכן אנו בונים זאת כתהליך המורכב מאפיון וקבלת נתונים ראשוניים, בניית דמו ובחינתו, בנייה טכנית ושילוב המודול או התוכנה במערכת קיימת (אתר אינטרנט/אפליקצייה או מערכת מקומית), הטמעה בארגון (אם יש צורך בכך), ניטור נתונים וביצוע סטטיסיטקות מתאימות וכמו-כן ביצוע דקומנטציה מלאה (טכנית ותפעולית) .


 תבנית אחת שווה אלף מילים ....

אומרים שאין תחליף לרושם ראשוני וכשמודבר באתרי אינטרנט זה נכון כפליים, בייחוד כיום כשהשוק תחרותי של ימינו .

בעלי אתרי אינטרנט מתחילים להביןן לגולשים יש מספר שניות להבין שזה האתר שבוא הם רוצים לשים את מבטחיהם .
אנו בנטרון ישראל בע"מ נתאים ונעצב עבורך תבניות עיצוב ונעשה כל שניתן על מנת לשמור על הקו העיצובי של בית העסק שלך, בין אם מדובר באתר תדמיתי, עסקי, מסחרי וכדומה .
כיום ישנן לא מעט טכנולוגיות שושנות ומגוונות לניהול תבניות העיצוב, כגון אפשרויות לתבניות משתנות בהתאם לתוכן ובהתאם לקהלי היעד, תבניות המתאימות לכל סוגי הדפדפנים ומערכות ההפעלה והכי חשוב ביתאימו לפלחי השוק הרלוונטים .
אנו מבצעים ניטור סטטיסטי תמידי על מנת לבדוק ולאבחן האם התבניות אכן מתאימות לדרישות השוק ואכן מביאות לתוצאות מירביות .


 הנגשת אתרים, אתרים רספונסיבים והתאמה לניידים

אנו בנטרון ישראל בע"מ נתאים עבורך את אתר האינטרנט עבור כל מערכות ההפעלה, מכשירי המובייל והדפדפנים הקיימים .

אנו נוכל להוסיף נתונים ולהתאים פרמטרים שיקלו מאוד על אופן השימוש באתר המותאם על ידי שימוש נכון ומושכל במערכת ניהול תוכן לאתרים רספונסיבים .

באפשרותך לבחור תבנית עיצוב מתוך מגוון גדול מאוד של תבניות, סרגלי ניווט, סט אייקונים, תוכן שיימשך מהאתר המקורי, כפתורי יצירת קשר מידיים וכן יכולת שילוב של כפתורי חיבור לרשתות החברתיות .

הנגשת אתר :

אתר מונגש לפי תקנות הנגישות לשירות הוא אתר שבו בוצעו התאמות לפי תקן ישראלי 5568.

התאמות הנגישות מאפשרות לאנשים עם מוגבלויות שונות כגון עיוורים ומוגבלי ראיה, אנשים עם מוגבלות פיזית המתקשים להפעיל את ידיהם, אנשים עם מוגבלויות קוגניטיביות כגון דיסלקסיה והפרעות קשב וריכוז, אנשים עם מוגבלות שמיעה ואנשים עם מוגבלויות אחרות, לעשות שימוש אפקטיבי בשירותים ובמידע המוצעים באתר.


 SEO וקידום אתרים 

אתר זה לא פסל באינטרנט, חייבים לטפח ולהשקיע בו כחלק בלתי נפרד מתמהיל הפיתוח העסקי.

אנו בנטרון ישראל בע"מ מבינים שלא משנה כמה שהאתר שלך מעוצב למופת ובעל התוכן הנכון ביותר לקהל היעד שלך, ללא קידום נכון ותחזוקת (SEO (Search Engine Optimization שוטפת תמידי הגולשים פשוט לא יגיעו .
לכן כבר בשלב בניית האתר אנו שמים דגש לפיתוח מרכיבי הקידום, הן מבחינת ניהול תפריטי הניווט דרך התוכן וכלה בממשקי הניהול של האתר .
אנו נותנים ללקוח את היכולת לבצע קידום עצמי של מילות המפתח המאימות לו, תיאור דף הבית והדפים הפנימיים .
אנו בנטרון ישראל בע"מ מפעילים באופן קבוע ניטור של מיקומו של האתר במנועי החיפוש ביחס למילות המפתח הנדרשות לקהלי היעד הרלוונטים .
מעבר לקידום במנועי החיפוש, כיום ישנה תופעה חדשה של קידום האתרים ברשתות החברתיות, אנו בנטרון ישראל בע"מ נלווה אותך בכל התהליך ונבנה יחד איתך את התמהיל הנכון ביותר כדי שתוכל להגיע לקהלי יעד פונטאלים רבים ככל שניתן .


 פיתוח ועיצוב אפליקציות לאנדרואיד ואייפון

נטרון ישראל בע"מ מתמחה ובעלת ניסיון רב בהקמה, עיצוב ופיתוח אפליקציות לאייפון ואנדרואיד, פרסום וקידום אפליקציות בGOOGLE PLAY וב- APP STORE .

בנוסף לכך, אנו מספקים את קוד ה QR-code לפרסום וקידום האפליצקייה שלך ויכולת להורדה מכל דפדפן, מובייל, ומערכת הפעלה .

אנו נדאג לבצע עבורך אנליזה ומדדי סטטיסטיקות יעודיים וברמת און ליין בהצגה על לוח ניהול פשוט ונוח למשתמש


מודולים, לוחות ומערכות לניהול תוכן

לוחות רכב
לוחות רכב למכירה, השכרה, טריי אין. מיועד עבור יבואנים, בעלי מגרשי רכב וחברות השכרה

אתרי היכרויות
בניה, הקמה ועיצוב של אתר היכרויות מקצועי ואמין, מבוסס מיקום גיאוגרפי, מודולים להתאמה לפי קריטריונים ועוד.. מיועד למגזר הפרטי והעסקי ..

לוחות נדל"ן
לוחות נדל"ן לנכסים, מגרשים, פרטי, עסקי ומסחרי, מיועד בעבור סוכני נדל"ן, מתווכים ובעלי נכסים.

הקמת רשתות חברתיות
הקמת רשת חברתית מלאה ומקצועית, שיתופי דעות, תמונות וסרטונים, יצירה וניהול קבוצות דיון, מיועד לקהלים פרטיים ומסחריים

לוחות יד שניה
לוחות למכירה, החלפה ותרומה של מוצרי יד שניה ומוצרים חדשים, מיועד עבור קהלים פרטיים ומסחריים

מערכות לכנסים ותערוכות
בניה של מערכת מקצועית לכנסים ותערוכות, ממשק ניהול מלא, רישום משתמשים, מודולים של לוחות שנה להצגה, שיתוף ברשתות חברתיות ועוד ...

מערכות להשמת כח-אדם
לוחות מלאים לניהול גיוס והשמה של כ"א, מיועד עבור חברות השמה וגופים פרטיים ומסחריים

מערכות אינדקס לעסקים
מערכת מקצועית לחברות וארגונים גדולים, יצירת נקודת מפגש וירטואלית בעבור נותני שירותים, ספקים, בתי עסק וחברות עם קניינים, אנשי רכש ובעלי תפקידים כל מגוון רחב של מודולים והרחבות

מערכות פורומים וקהילות
בנייית מערכי פורמים כולל מערכת ניהול הרשאות, מודולים להוספת תמונות, סרטונים, תגובות וחיבור לרשתות החברתיות, מיועד לקהלים פרטיים ומסחריים

מערכות תמיכה טכנית מקוונת
בניה והקמת מערך תמיכה טכנית מקצועית כולל מערכת ניהול ומעקב לפניות, יכולת של פתיחת קריאות על ידי המשתמשים ובחירת נושא מתן המענה

חנויות וירטואליות וזירות מסחר
בניה, הקמה ועיצוב של זירות מסחר, חנויות וירטואליות, מערכות סליקה ומשלוח, ניהול מוצרים, ניהול מפיצים, ניהול שרשרת אספקה ועוד..

קטלוג מוצרים אינטראקטיבי
בניה, הקמה ועיצוב של קטלוג מוצרים דינאמי ואינטראקטיבי כולל ממשקי ניהול ויחבור לזירת מסחר, מערכות סליקה ועוד

מערכות צ'אט מקוון
בניה, ושילוב של מערכות צ'אט מקווןכולל מערכת ניהול ובקרת משתמשים, מיועד בעיקר עבור שירות לקוחות וניתן לשלב באתרים לצורך ממשק תקשורת בין הגולשים

מערכות הזמנת מיקום - בוקינג
בניה, הקמה וניהול מערכת הזמנת מקומות וניהול תורים, מיועד למגזר העסקי והפרטי כגון: תיירות, הופעות, כנסים, מרפאות, טיפולים לרכב ועוד..

מערכות ספריה דיגטלית
בנייה, הקמה ועיצוב של ספרייה דיגיטלית, כולל תקצירי ספרים ומאמרים מקצועיים, ממשקי ניהול למערכת הורדות, מערכות סליקה וניהול משתמשים מלא

מערכות E-Learnings
הקמה, בניה ועיצוב של מערכות לימוד מקוון מקצועי, כולל ממשקי ניהול משתמשים והרשאות, מערכות סליקה ועוד.. מיועד עבור המגזר החינוכי והמקצועי

מערכות ומודלים בהתאמה אישית
נטרון מתמחה בבניה ושילוב של מערכות ניהול תוכן וזירות מסחר, שיווק וקידום ברשתות החברתיות ובמדיה הדיגיטלית. כלקוח נטרון ישראל בע"מ תוכל לקבל 15 שנות נסיון של מגוון רחב מאוד של פרוייקטים מקומיים, ארציים ובינלאומיים. אנו בנטרון נשמח להתאים לך את החליפה המתאימה לך ביותר הן מבחינת התקציב והן מבחינת קהל הלקוחות

 

הקמה וניהול של מועדוני צרכנות בארץ ובעולם

הקמה, בנייה וניהול מועדון צרכנות אינטרנטי מנצח
אז מה זה בעצם מועדון צרכנות עסקי :

new clubיצירת נקודת מפגש וירטואלית בעבור נותני שירותים, ספקים, בתי עסק וחברות עם גולשים ייעודיים, גולשים מזמנים, קניינים, אנשי רכש ובעלי תפקידים כולל מגוון רחב של מודולים והרחבות נוספות על גבי פלטפורמה מודולארית הבנויה ממגוון מערכות מקצועיות לחברות וארגונים.

נטרון ישראל בע"מ מתמחה בכל השלבים החיוניים להצלחתו של מועדון צרכנות עסקי, החל מהכנת האפיון, ניתוח פלחי השוק, בדיקת ההיתכנות, בניה והקמה של אינדקס העסקים ומועדון הצרכנות, ניהול מוקדי השיווק והמכירות , שירות הלקוחות והתמיכה הטכנית .

נטרון ישראל בע"מ מלווה אתכם בכל צעד וצעד ותורמת רבות מניסיונה ודואגת לחברת אותך לכל החברות התומכות בהקמת מועדון צרכנות אפקטיבי, כגון: חברות כרטיסי אשראי, חברות ניהול קופות רושמות, חברות הזמנות כרטיסים וכדומה.

לאורך השנים צברה נטרון ישראל בע"מ ניסיון רב בכל הקשור למגזר העסקי והפרטי והשילוב של מערכות מידע במסדי נתונים ותפעול של מערכות אינדקס שהפכו לרבות השנים לפעילות ענפה בהקמת מועדוני צרכנות על כל השלבים המלווים פרויקטים מסוג זה .

 


 שלבים ואבני דרך בהקמת מועדון צרכנות 

להקמה, בניה וניהול של מועדון צרכנות דרושה עבודת הכנה ועבודת שטח ענפה וזאת בטרם ניגשים למלאכת ההקמה הטכנית והתפעולית של הקמת המועדון עצמו, בשונה ממועדון לקוחות או אינדקס עסקים, במועדון צרכנות הכוונה היא לתת יתרונות לכל החברים במועדון, לעסקים וללקוחות כאחד

 • ניתוח צרכים ובניית אפיון ראשוני
  - הקמת חשבונות ברשתות החברתיות
  - בחינת קהלי יעד ובניית סכמת עבודה
  - בנייה טכנית של אתר המועדון באינטרנט
  - הקמת ועדת היגוי וועדה מקצועית
  - הקמת מוקדי שירות, מכירות ותמיכה טכנית
  - השקת מועדון הצרכנות
  - ניהול שוטף של מועדון הצרכנות
  - חיבור המועדון לחברות ניהול ואדמיניסטרציה תומכות וחיצוניות

על מנת להקים פלטפורמת מועדון צרכנות עסקית מקיפה ויעילה, יש לשלב בה מגוון רחב של מודולים והרחבות.
 - מערכת אינדקס לעסקים
 - מערכת כנסים, אירועים ותערוכות
 - חנויות וירטואליות וזירות מסחר
 - הקמת רשת חברתית ייעודית
 - מערכת צ'אט מקוון
 - מערכת פורומים וקהילות
 - מערך טפסים מקוונים
 - בניית מערך הרשאות גולשים
 - מערכות תמיכה מקוונות

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר - לחצו כאן !

מיקום במפה

מפה והכוונה

סקירות עסקיות

הוסף ביקורת

אין ביקורות כרגע

אישור בעלות על בית העסק

לבית העסק עדין לא שוייכה בעלות, אם בית העסק שייך לך, אנא השלם/י את הפרטים החסרים!

אישור בעלות על בית העסק

רשתות חברתיות

שעות פתיחה
יום שני :
08:30 - 17:00
יום שלישי :
08:30 - 17:00
יום רביעי :
08:30 - 17:00
יום חמישי :
08:30 - 17:00
יום שישי :
08:30 - 11:30
יום שבת :
סגור
יום ראשון :
08:30 - 17:00

המידע המובא באתר זה מביא מקצועיות ואמינות ברמה הגבוהה ביותר. עם זאת, המידע מובא בצורה כללית , לכן השימוש בחומרים המופיעים באתר הם באחריות הקורא בלבד.
אין בעלי האתר או הכותבים בו אחראים על כל נזק או עוגמת נפש העלולים להיגרם כתוצאה מהשימוש בחומרים, ההמלצות ושירותים אחרים המובאים באתר.
כל המחירים המוצגים באתר בכל חבילות ההתקשרות השונות הינם בכפוף לתקנון נטרון ישראל בע"מ וניתנים לשינוי מעת לעת | ט.ל.ח - הצהרת נגישות


כל הזכויות שמורות לנטרון ישראל בע"מ © 2022 | מפעילת ביזלי - מרכז העסקים והיזמות של ישראל

.

 

Please publish modules in offcanvas position.